Zimní a virtuální trhy 2020

By melnicketrhy No comments

Nesem vám noviny, poslouchejte……

Tou první je informace o obnovení sobotních trhů na náměstí Míru. Po zbylé adventní soboty tak budete moci v prodlouženém čase, od 8 do 16 hodin, opět podpořit místní prodejce, výrobce a řemeslníky.

Poslední předvánoční víkend, od 18. do 20. prosince se zároveň můžete spolu s námi těšit na vánoční trhy. Letos sice s omezeným počtem stánků, bez doprovodného programu, ale i tak budete mít možnost pořídit na něm originální dárky pro své nejbližší, ale především nasát tu správnou vánoční atmosféru.

Další zásadní novinkou je spuštění virtuálních vánočních trhů:
https://vanocni.trhymelnik.cz

Jak zmiňujeme výše, vánoční trhy se nebudou moci konat v rozsahu, na který jsme z minulých let zvyklí. Není nám lhostejný fakt, že by spousta prodejců měla přijít o podstatnou část svých ročních příjmů, a tak jsme spolu s městem Mělník přemýšleli, jak bychom jim mohli pomoci. Tak spatřil světlo světa nápad uspořádání Mělnických virtuálních vánočních trhů. Ten se nám povedlo zrealizovat v šibeničním termínu, během necelého týdne.

Věříme, že máte ze všech tří novinek radost stejně jako my a budeme se na vás těšit ať už osobně či virtuálně na mělnických trzích!